מנשאים לאופניים
מנשאים לאופניים

גגונים לרכב
גגונים לרכב

תאי חפצים
תאי חפצים

מנשאים לאופניים
מנשאים לאופניים

1/3
הדרך הבטוחה להעביר משא עוברת דרך גגונים לרכב!
 
פעמים רבות אנו נזקקים להעביר משא גדול, רהיט או כל מוצר אחר. החפץ גדול מדי מכדי להניח אותו בתא המטען, אך עדיין יש צורך להעביר אותו בצורה בטוחה. גגונים לרכב מיועדים בדיוק למטרה הזו, ובאמצעותם אפשר להעביר כל חפץ בצורה מהירה.

 

גגונים לרכב איכותיים

כדי לחבר לרכב גגונים לרכב להעברת משא חשוב לבחור גגונים מוצלחים שיוכלו לתפוס את המשא בצורה טובה ובטוחה. יש להבחין בין סוגי הגגונים השונים ולהחליט מה הכי רצוי משני כיוונים

מה המשא אותו אנו מעבירים? ממה הוא עשוי? מה צורתו?

איזה כלי רכב יש לנו? מה הדגם ומה מבנה הגג שלו?

 

מבנה גגונים לרכב

רוב גגונים לרכב בנויים ממוטות אליו קושרים את הרהיט או החפץ הכבד שרוצים להעביר. מוטות אלו יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, ונמצא במספר סוגים: מוטות מפלדה, מוטות מאלומיניום ויש גם מוטות שיש בהם אלומיניום עם טלסקופ. מה שעושה את ההבדל בין המוטות הללו הוא בצורה התפיסה שלהם את החפץ אך כולם מתאימים להרכיב גגונים לרכב.

 

התאמה של גגונים לרכב

בבואנו לרכוש גגונים לרכב על מנת להעביר משא, עלינו להעדיף כמובן את הגגונים הכי איכותיים וחזקים שיוכלו לקחת את המוצרים שלנו בצורה יעילה. לא פחות חשוב מכך להתאים את הגגון לרכב שלנו, כדי שהוא יהיה מותקן בצורה נכונה. לא כל גגון מתאים לכל רכב, וחשוב לשים לב שתהיה התאמה בין השניים.

 

המשקל שמונח על גגונים לרכב

כדי להבטיח את הנסיעה עם המוצר על הגג, חשוב לבדוק לפני כן את המשא, ומה משקלו. יש הבדל גדול בין מוצר כבד למוצר קל, מוצר בעל נפח גדול או מוצר בעל נפח קטן. לפעמים מעבירים מוצרים קטנים בנפחם אך כבדים מאד כמו כלים מתכתיים למשל, ולפעמים אלו רהיטים גדולים מעץ שתופסים מקום גדול. כאשר בוחרים גגונים לרכב חשוב לקחת בחשבון את ענין המשקל כדי לשמור על שלמות הרכב שלא יפגע ממשקל עודף, ולא יזיק לאנשים שיושבים בתוכו.

 

אחרי הבחירה הנכונה של גגונים לרכב אפשר להעביר משא בלי כל מתח